Firma sprzątająca biura, mieszkania, obiekty użytku publicznego i inne, różne powierzchnie musi być przygotowana na różnorodność otrzymywanych zleceń. Profesjonalizm wymaga perfekcyjnego przysposobienia się do każdego czekającego zadania. W tym artykule przybliżymy bliżej kroki podejmowane przez nasz serwis sprzątający jeszcze przed rozpoczęciem właściwych prac.

Najpierw ustalenie wszystkich szczegółów z klientem

Na wstępie warto przytoczyć pewną zasadę głoszącą, iż to serwis sprzątający jest dla ludzi, a nie odwrotnie. Dlatego zawsze priorytetowo traktujemy kwestię wzajemnego zrozumienia z klientem. Jesteśmy gotowi odpowiadać na pytania, nawet jeśli dotyczą one najdrobniejszych szczegółów. Detale stanowią ważny – chociaż często niedoceniany – element naszej pracy.

Przeprowadzenie dokładnej analizy terenu

Niezależnie, czy nasze zadanie to sprzątanie firmy, prywatnego mieszkania, galerii handlowej, czy obiektu sportowego, zawsze przeprowadzamy analizę terenu. Dzięki temu możemy pozyskać cenne informacje, które znacznie ułatwią nam wykonywanie późniejszych czynności. Mowa tu o takich aspektach jak rozmiar powierzchni, czy wyposażenie obiektu.

Przykładowo sprzątanie terenu zewnętrznego całkowicie różni się od utrzymywania biura w czystości. Z tego względu dopiero znając specyfikę danego obiektu, nasz serwis sprzątający może przejść do kolejnych etapów przygotowań do perfekcyjnego wykonania zlecenia.

Następny krok to przygotowanie sprzętu oraz zaplanowanie kolejności wykonywania prac

To jeszcze nie koniec działań podejmowanych przez nasz serwis sprzątający jeszcze przed rozpoczęciem wykonania właściwych czynności. Skoro poznaliśmy już dokładną specyfikę terenu, przyszedł odpowiedni czas na dobór narzędzi. Nasi eksperci wybierają sprzęt, który okaże się najbardziej efektywny w danych warunkach. To niesie za sobą wymierne skutki, gdyż bezpośrednio przekłada się na wysoką skuteczność naszych usług. Ewentualne korzystanie z niewłaściwych urządzeń nie dość, że przekłada się na dłuższy czas sprzątania biura, mieszkania lub innego obiektu, to jeszcze sprawia, iż osiągnięcie zadowalającego efektu staje się wręcz nierealne.

Jak już niejednokrotnie dawaliśmy znać w innych artykułach umieszczonych w tak zwanej czytelni na naszej stronie internetowej – spełnienie oczekiwań klienta ma dla nas pierwszorzędne znaczenie. Mając to na uwadze, opracowujemy kolejność wykonywania prac. Konstruujemy plan w taki sposób, aby wyrobić się w przeznaczonym nam czasie, jednocześnie zachowując najwyższą jakość.

Przystąpienie naszego serwisu sprzątającego do realizacji zadania

Po skrupulatnym dopracowaniu każdego z powyższych etapów pozostało już “tylko” zrealizować powierzone nam zadanie. Kompleksowo sprzątamy biura, mieszkania, galerie handlowe, tereny zewnętrzne zielone i wszystkie inne obiekty mieszczące się w zakresie naszej oferty. Do tego celu wykorzystujemy wysokojakościowy sprzęt, wiedzę i doświadczenie naszych pracowników oraz doprecyzowany wcześniej plan prowadzenia konkretnych działań.

Podsumowanie

Nie mamy więc nawet cienia wątpliwości co do ogromnego znaczenia sumiennego przygotowania się do każdego zlecenia. Omawiamy więc wszelkie szczegóły z klientem, przeprowadzamy dokładną analizę terenu, dobieramy optymalny sprzęt oraz opracowujemy kolejność wykonywania prac.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do tych etapów jesteśmy w pełni gotowi do realizacji wszystkich powierzonych nam zadań. Nie jest nam straszne sprzątanie biura, sprzątanie obiektów zielonych zewnętrznych, powierzchni przemysłowych, czy centrów handlowych. Możesz sam przekonać się o słuszności tych słów, decydując się na skorzystanie z oferty naszego serwisu sprzątającego. Serdecznie zapraszamy!