Sprzątanie Kraków

Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług dla firm i zamów kompleksowe usługi sprzątania.

Oferujemy jednorazowe sprzątanie, jak i stałe utrzymanie czystości w budynkach.

Nasz doświadczony personel od lat zapewnia fachowe usługi sprzątania w Krakowie.

Zapewniamy wysoką solidność w trakcie wykonywania usługi.

Perfect Cleaning — Profesjonalna firma sprzątająca w Krakowie

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że porządek w miejscu pracy nie tylko ułatwia jej organizację, ale także jest wizytówką firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam opracować skuteczne rozwiązania w zakresie dbania o czystość. Stawiamy na sprawdzone środki i oferujemy profesjonalne usługi. Bardzo dobrze znamy się na sprzątaniu i gwarantujemy zadowolenie wszystkim naszym klientom. Od lat działamy na terenie Krakowa.

Skontaktuj się z nami:

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Perfect Cleaning spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, adres: Młynarska 48, 01-171 Warszawa, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email.

  Firma sprzątająca Kraków

  Z naszych usług możesz skorzystać jednorazowo, gdy potrzebne jest gruntowne czyszczenie konkretnej powierzchni, w tym, odkurzanie czy pranie lub wtedy, gdy chcesz zlecić stałe sprzątanie obiektu, znajdującego się w mieście Kraków. Współpracujemy z wieloma firmami na rynku lokalnym, zapewniając kompleksowe usługi porządkowe.

  Naszą ofertę kierujemy do właścicieli i zarządców biur, zakładów przemysłowych, hal magazynowych, właścicieli i administratorów sklepów i galerii handlowych, budynków użyteczności publicznej oraz administratorów terenów zewnętrznych, wspólnot mieszkaniowych i wielu innych obiektów na terenie Krakowa, które wymagają kompleksowych usług sprzątania. Jeśli odpowiadasz za czystość w budynku lub na terenie zewnętrznym, a nawet za porządek na terenach zielonych w Krakowie, zleć nam prace porządkowe, a wykonamy je rzetelnie i solidnie.

  Z jakich usług sprzątania możesz skorzystać na terenie Krakowa?

  Profesjonalne usługi sprzątania w budynkach biurowych, sklepach i galeriach handlowych, jakie Ci oferujemy, obejmują wszystkie typowe i nietypowe czynności, jak:

  odkurzanie pomieszczeń i mebli,
  mycie okien
  mycie podłóg i ścian
  pranie wykładzin
  mycie wind
  utrzymanie czystości w korytarzach i na klatkach schodowych.

  Zapewniamy kompleksowe usługi dla obiektów przemysłowych i sportowo-rekreacyjnych. Sprzątamy garaże podziemne i tereny zewnętrzne. Wykonujemy liczne prace porządkowe, w tym:

  myjemy posadzki,
  czyścimy bramy wjazdowe i działowe,
  czyścimy elementy konstrukcyjne i orurowanie,
  myjemy gabloty z hydrantami i gaśnicami,
  usuwamy brud z parkingów i podjazdów,
  zajmuje się czyszczeniem dróg dojazdowych i wewnętrznych,
  porządkujemy tereny zewnętrznych obiektów rekreacyjno-sportowych (np. place zabaw, boiska, siłownie zewnętrzne),
  utrzymujemy czystość miejsc publicznych – ulic, chodników, placów, skwerów, parków itd.

  Profesjonalne sprzątanie biur w Krakowie

  Kraków to bardzo atrakcyjna lokalizacja dla wielu inwestorów i przedsiębiorstw. Dlatego nie brakuje w nim przestrzeni biurowych. Wiemy jednak, że trudno znaleźć dobrą firmę, zajmującą się kompleksowym utrzymaniem czystości na ich terenie. Nasi klienci bowiem, często polecają usługi Perfect Cleaning swoim partnerom biznesowym i kontrahentom. Jeśli i Ty potrzebujesz firmy sprzątającej do biura w Krakowie, skontaktuj się z nami.

  Serwis sprzątający hale i obiekty przemysłowe

  Bezpieczeństwo i Higiena Pracy zaczyna się od utrzymania czystości w fabrykach i magazynach. Jeśli zarządzasz takim obiektem w Krakowie, to nasza oferta jest także dla Ciebie. Wskaż, jaki zakres usług Cię interesuje, a dopasujemy go do Twoich potrzeb.

  Jeśli na terenie Twojego zakładu konieczne jest zachowanie szczególnych warunków ostrożności z uwagi na substancje chemiczne, zadbamy o nie. Jeśli potrzebujesz sprzątania w miejscu, gdzie obecny jest kontakt z żywnością, także dla Ciebie kierujemy swoją ofertę. Nasz profesjonalny serwis sprzątający z Krakowa posiada badania sanitarno-epidemiologiczne i dba o odzież ochronną, dostosowaną do warunków, panujących w miejscu wykonywania zlecenia.

  Prace porządkowe i sprzątanie terenów zewnętrznych

  Dbamy o czystość terenów zewnętrznych w Krakowie. Oferujemy czyszczenie parkingów i podjazdów, sprzątamy place zabaw, siłownie zewnętrzne i inne tereny rekreacyjne. Przy tym stawiamy na środki czystości bezpieczne dla środowiska. Ponadto, czyścimy chodniki, skwery i parki. Dbamy o estetykę przestrzeni, komfort poruszania się i bezpieczeństwo użytkowników. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując wszelkie narzędzia do konkretnych potrzeb.

  Kompleksowe usługi sprzątania dla sklepów i galerii handlowych z Krakowa

  Porządek na terenie sklepu to zakupy w przyjaznym otoczeniu. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo czystość na półkach i stoiskach sklepowych, posadzkach i w innych miejsca, sprzyja robieniu zakupów. Dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkich zarządców sklepów i galerii handlowych. Jesteśmy firmą sprzątającą, która oferujemy kompleksowe usługi na terenie dużych galerii, w tym czyszczenie schodów ruchomych i sanitariatów.

  Sprzątanie garaży podziemnych w Krakowie

  W Perfect Cleaning oferujemy sprzątanie garaży i parkingów podziemnych w Krakowie. Stosujemy odpowiednie detergenty, które poradzą sobie z każdym zabrudzeniem na posadzkach. Dbamy przy tym o bezpieczeństwo innych osób i właściwie zabezpieczamy czyszczone powierzchnie. Jesteśmy odpowiedzialni i stosujemy czytelne oznaczenia o prowadzonych pracach porządkowych, tak, aby nikogo nie narażać na uszczerbki na zdrowiu, takie na przykład, jak poślizgnięcie się i upadek.

  Profesjonalne sprzątanie obiektów sportowo-rekreacyjnych

  Hale sportowe, boiska, bieżnie, korty tenisowe, a także siłownie i kluby fitness — to tylko część obiektów sportowo-rekreacyjnych, w których sprzątamy. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze takich obiektów i wiemy, jak przeprowadzić w nich porządki. Sprzątamy zarówno wnętrza, jak i tereny na zewnątrz obiektów. Używamy certyfikowanych środków i dysponujemy wszystkimi niezbędnymi narzędziami, jakie tylko mogą być potrzebne.

  Sprzątamy w Krakowie i okolicach

  Perfect Cleaning — nasza firma sprzątająca z Krakowa, świadczy profesjonalne usługi dla biznesu. Realizujemy cykliczne zlecenia na podstawie kontraktu, jak i pojedyncze zadania. Zrealizujemy każde sprzątanie z najwyższą dbałością. W pracy używamy tylko sprawdzonych i niezawodnych narzędzi i najlepszych środków czyszczących, dostosowanych do konkretnych potrzeb.

  Jesteśmy odpowiedzialni i posiadamy polisę OC

  Podejmując się sprzątania na terenie firmy, odpowiadamy nie tylko za jakość. Posiadamy polisę ubezpieczeniową aż 2 000 000,00 zł, która gwarantuje Państwu pełną wypłacalność w przypadku jakichkolwiek strat, spowodowanych przez naszych pracowników.

  Zamów wycenę, sprawdź i pozwól nam działać

  Jeśli zależy Ci na wysokim poziomie czystości w Twoim miejscu pracy i poszukujesz partnera, któremu możesz zaufać, koniecznie skontaktuj się z nami. Zamów wycenę jednorazowej usługi lub dowiedz się, jak może wyglądać nasza stała współpraca. Zadzwoń, napisz e-mail lub wypełnij formularz. Omówmy szczegóły i rozpocznijmy współpracę już dziś.

  Skontaktuj się z nami:
   * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Perfect Cleaning spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, adres: Młynarska 48, 01-171 Warszawa, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email.

   Zatwierdź formularz, a my napiszemy ile kosztuje wybrana przez Ciebie usługa.