Sprzątanie Lublin

Twój obiekt w Lublinie lub okolicach wymaga sprzątania?

Chcesz zadbać o czystość w swoim biurze, sklepie, galerii handlowej?

A może potrzebujesz zachować porządek na terenie zakładu produkcyjnego lub magazynu?

Skorzystaj z usług Perfect Cleaning!

Skontaktuj się z nami

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Perfect Cleaning spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, adres: Młynarska 48, 01-171 Warszawa, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email.

  Sprzątanie Lublin

  Perfect Cleaning tworzą ludzie z ponad 20-letnim doświadczeniem w sprzątaniu. Dla nas nie jest to tylko przykry obowiązek, ale praca, którą lubimy. Dzięki stałemu doskonaleniu technik w trakcie różnych szkoleń, używaniu sprawdzonych narzędzi i profesjonalnych maszyn, a także obsłudze klientów z wielu różnych branż, doskonale wiemy, w jaki sposób realizować powierzone nam zadania, aby efekt przerósł Twoje oczekiwania.

  Nasze usługi oferujemy wszystkim, którzy są odpowiedzialni za czystość w budynkach firmowych, zakładach przemysłowych i halach magazynowych. Wykonujemy profesjonalne usługi sprzątania w obiektach handlowych, sklepach i lokalach usługowych. Z naszego serwisu mogą skorzystać także zarządy wspólnot mieszkaniowych, miejskich terenów zewnętrznych, obiektów sportowo-rekreacyjnych i wielu innych miejsc w Lublinie, które wymagają utrzymania porządku. Skontaktuj się z nami, jeśli do nich należysz.

  Profesjonalne usługi sprzątania w Lublinie

  Naszą ofertę kierujemy do wszystkich właścicieli firm, zarządców i administratorów obiektów, którzy potrzebują profesjonalnych usług sprzątania. Możesz nam zlecić zarówno jednorazowe sprzątania po remoncie, czy imprezie, jak i stałą opiekę w zakresie utrzymania porządku w budynku lub na terenie zewnętrznym. Sprzątamy m.in.:

  biura,
  sklepy i galerie handlowe,
  hale magazynowe, produkcyjne i obiekty przemysłowe,
  parkingi i garaże podziemne,
  tereny zewnętrzne,
  obiekty sportowo-rekreacyjne.

  Wśród czynności, jakie wykonujemy, możesz liczyć zarówno na te typowe, jak i mniej typowe, m.in:

  odkurzanie mebli i podłóg,
  mycie posadzek,
  mycie okien i drzwi,
  mycie wind i schodów,
  czyszczenie toalet i sanitariatów,
  utrzymanie czystości w korytarzach,
  czyszczenie elementów konstrukcyjnych budynków.

  Sprzątanie biur Lublin

  Jeśli masz świadomość tego, że biuro jest wizytówką firmy, ponieważ zapraszasz do niego gości z zewnątrz, to z pewnością chcesz, aby wyglądało jak najlepiej. Dbanie o porządek we własnym zakresie może jednak okazać się niewykonalne. Zwłaszcza jeśli każdego dnia musisz realizować wiele innych zadań. Dlatego najlepiej powierzyć jest je firmie takiej jak nasza, dla której solidne wykonanie zlecenia jest bardzo ważne. Każde z nich realizujemy z pełnym zaangażowaniem, dbając o dokładność. Zajmiemy się kompleksowym sprzątaniem Twojego biura, sprzątając między innymi sale konferencyjne, korytarze i toalety. Wykorzystujemy w tym celu profesjonalny sprzęt i specjalistyczne preparaty.

  Sprzątanie hal i obiektów przemysłowych w Lublinie

  Jeśli zajmujesz się produkcją lub przetwórstwem żywności, metali, mebli, czy jakichkolwiek innych dóbr, to wiesz, że utrzymanie czystości w takich miejscach jest nie lada wyzwaniem. Nie tylko z uwagi na niebezpieczeństwo, związane z poruszaniem się w pobliżu maszyn, ale także z uwagi na konieczność zachowania najostrzejszych zasad higieny. Tymczasem pracownicy naszej firmy są przeszkoleni do pracy w każdych warunkach, a jeśli trzeba, oddelegujemy do Ciebie osoby z aktualnymi badaniami do celów sanitarno-epidemiologicznych.

  Sprzątanie i porządkowanie terenów zewnętrznych

  W Perfect Cleaning od 2003 roku dbamy o porządek w obiektach firmowych i administracyjnych zarówno wewnątrz, jak i na terenach zewnętrznych, oferując szeroki zakres usług, w tym sprzątanie parkingów i terenów wspólnot mieszkaniowych, sprzątanie chodników, czy porządkowanie terenów zielonych, ale to nie wszystko.

  Świadczymy także usługi porządkowe na terenach obiektów użyteczności publicznej, w tym w parkach, skwerach, siłowniach zewnętrznych, placach zabaw i terenach zielonych. Mamy do tego odpowiedni sprzęt, wiedzę i umiejętności.

  Kompleksowe usługi sprzątania dla firm i administracji publicznych

  Jako firma sprzątająca z Lublina swoje usługi kierujemy nie tylko dla instytucji prywatnych, ale i publicznych. Świadczymy usługi sprzątania dla obiektów administracyjnych, w tym szkół, placówek medycznych i urzędów.

  Gdy tylko otrzymamy zlecenie, przeprowadzamy audyt obiektu, bierzemy pod uwagę jego specyfikę i potrzeby zarządcy i przygotowujemy precyzyjny plan sprzątania, na podstawie którego dobieramy odpowiednie narzędzia i środki chemiczne, które zagwarantują najlepsze efekty, a jednocześnie będą bezpieczne dla użytkowników.

  Sprzątanie sklepów i dużych powierzchni handlowych

  Sklep czy galeria handlowa to miejsce, które podobnie jak biuro, odwiedzają ludzie z zewnątrz. W tym wypadku są to osoby, które wybrały się na zakupy. Wszyscy wiemy, że w czystej i uporządkowanej przestrzeni, zakupy robi się o wiele przyjemniej, dlatego proponujemy Ci m.in. mycie podłóg, okien, toalet, a nawet ruchomych schodów i wind. Zadbamy o porządek na regałach i stoiskach, posprzątamy zaplecze i wiele więcej. Zadzwoń i sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

  Sprzątanie parkingów i garaży podziemnych

  Jako jedna z nielicznych firm w Lublinie, oferujemy sprzątanie parkingów i garaży podziemnych. Zajmujemy się nim kompleksowo, począwszy od czyszczenia bram wjazdowych, przez zamiatanie i mycie posadzek, a nawet precyzyjne mycie elementów konstrukcyjnych i orurowania. Używamy w tym celu sprawdzonych narzędzi i środków czystości, a także zaawansowanych maszyn myjących, zachowując jednocześnie wszelkie zasady bezpieczeństwa i stosując środki ostrożności tak, aby nie dopuścić do wypadku, o który w takich miejscach nietrudno.

  Sprzątanie obiektów sportowo-rekreacyjnych

  Nie ograniczamy się do obiektów biurowych, przemysłowych, czy obiektów zamieszkania zbiorowego. Nie ograniczamy się także do sprzątania i porządkowania chodników czy zieleni. W Perfect Cleaning sprzątamy także duże obiekty sportowe, takie jak boiska, korty tenisowe, czy hale sportowe. Świadczymy także usługi dla nieco mniejszych obiektów rekreacyjnych, takich jak salony SPA, siłownie i kluby fitness. Za każdym razem zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa, dlatego, jeśli zarządzasz takim obiektem w Lublinie, zleć nam jego sprzątanie.

  Odpowiedzialne sprzątanie

  W Perfect Cleaning bierzemy pełną odpowiedzialność za naszą pracę, a dowodem tego jest ubezpieczenie na aż 2 mln złotych, które jest dla Ciebie gwarancją naszej wypłacalności na wypadek ewentualnych szkód, spowodowanych przez naszych pracowników. To kolejny powód, dla którego warto wybrać nasze usługi sprzątania w Lublinie.

  Dlaczego warto wybrać Perfect Cleaning?

  Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad wyborem firmy sprzątającej z Lublina, to chcemy Ci przedstawić kilka dobrych powodów, dla których powinieneś wybrać właśnie nas. Zwróć uwagę, że w Perfect Cleaning:

  • oferujemy usługę sprzątania jednorazowego lub cykliczne sprzątanie, czy stałą obecność pracowników w obiekcie
  • posiadamy nowoczesne maszyny sprzątające
  • mamy wysokiej jakości narzędzia ręczne
  • używamy najlepszych środków czystości, bezpiecznych dla użytkowników obiektu
  • zatrudniamy przeszkolony i doświadczony personel
  • opracowujemy szczegółowy plan sprzątania z uwzględnieniem wszelkich potrzeb
  • gwarantujemy zadowolenie z czystości w każdym pomieszczeniu
  • mamy ubezpieczenie na wypadek strat
  • proponujemy konkurencyjne ceny
  • do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie

  Sprzątanie Lublin — zamów wycenę

  Prowadzisz firmę w Lublinie lub okolicach? Zarządzasz obiektem na tym terenie miasta lub w regionie? Jesteś odpowiedzialny za utrzymanie czystości w obiekcie? Nie rób tego sam. Nie szukaj dłużej. Powierz nam zadanie sprzątania, a my zadbamy o zadowalający efekt naszej pracy.

  Używając sprawdzonych technik, wysokiej jakości narzędzi i najlepszych środków, posprzątamy każdą powierzchnię. Dlatego, jeśli potrzebujesz firmy, która zaprowadzi porządek w zarządzanym przez Ciebie obiekcie, napisz lub zadzwoń i sprawdź, jak działa nasz profesjonalny serwis sprzątający. Zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa i zarządców obiektów administracyjnych.

  Skontaktuj się z nami:
   * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Perfect Cleaning spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, adres: Młynarska 48, 01-171 Warszawa, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email.

   Zatwierdź formularz, a my napiszemy ile kosztuje wybrana przez Ciebie usługa.