Sprzątanie terenów wspólnot mieszkaniowych

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych to spore wyzwanie, zwłaszcza jeżeli dotyczy dużego budynku, albo i kilku. Każda wspólnota mieszkaniowa zdaje sobie sprawę, że w takiej sytuacji utrzymanie czystości we własnym zakresie będzie trudne do realizacji. Jedna, czy dwie osoby wyznaczone do sprzątania, nawet przy dobrze opracowanym harmonogramie nie będzie w stanie robić tego efektywnie. Dlatego wspólnoty powierzają sprzątanie profesjonalnym firmom. Właśnie takiej szukasz? Dobrze trafiłeś!

Sprzątanie osiedli zarządzanych przez wspólnoty mieszkaniowe

Jako firma sprzątająca z ponad 20-letnim doświadczeniem oferujemy profesjonalne usługi sprzątania części wspólnych, należących do wspólnot mieszkaniowych. Zakres prac porządkowych, jakie oferujemy odpowiada na ich pełne potrzeby dotyczące czystości obiektu. Wykorzystujemy przy tym sprawdzone techniki, najlepsze sprzęty i narzędzia, a także skuteczne środki czyszczące. Jeśli zatem spoczywa na Tobie zadanie znalezienia firmy, która zadba o czystość na terenie Twojego obiektu, wybierz nas.

Sprzątanie części wspólnych

W Perfect Cleaning oferujemy szeroki zakres usług sprzątania dla budynków wielorodzinnych i osiedli mieszkaniowych zarządzanych przez wspólnoty. Sprzątamy klatki schodowe, piwnice i garaże. Sprzątamy parkingi, chodniki i drogi wewnętrzne. Porządkujemy tereny zielone. Powierz nam to zadanie, a przeprowadzimy analizę, opracujemy plan działania, ustalimy harmonogram, przydzielimy pracowników i zadbamy o utrzymanie porządku terenów wspólnych na co dzień.

Sprzątanie klatek schodowych

Codzienne sprzątanie klatek schodowych we wspólnocie to duże wyzwanie dla każdego pracownika. Jednak to męczące i czasochłonne zadanie możesz powierzyć naszym doświadczonym pracownikom, którzy zadbają o czystość na każdym piętrze, odkurzając sufity i ściany, myjąc posadzki, schody i windy. Nie zapomnimy o poręczach, oknach, lampach i sprzętach pożarowych.

Sprzątanie piwnicy

Jeśli na terenie budynku znajdują się komórki lokatorskie lub piwnice, zadbamy o czystość w ciągach komunikacyjnych pomiędzy nimi. Nasz serwis sprzątający nie pominie żadnych miejsc, których czystość wpływa na komfort użytkowania takich miejsc.

Sprzątanie garaży podziemnych

Nowoczesne budownictwo stawia wiele wyzwań dla firm takich jak nasza. Sprzątanie garaży podziemnych to zadanie, które wymaga zachowania szczególnych środków ostrożności. Nasz doświadczony zespół pracowników, wyczyści każdy element konstrukcyjny, począwszy od bram wjazdowych po orurowania.

Sprzątanie parkingów i dróg wewnętrznych

Zadbana infrastruktura wokół budynków wspólnoty mieszkaniowej to nie tylko estetyka, ale także bezpieczeństwo dla ruchu pieszego i samochodowego. Dlatego sprzątamy drogi wewnętrzne, chodniki i parkingi, pozostawiając je wygodnymi do poruszania się. Pełny zakres usług zawsze ustalamy indywidualnie.

Sprzątanie terenów zielonych

Czystość na terenach wspólnot mieszkaniowych nie dotyczy tylko budynków mieszkalnych i dróg wewnętrznych, ale także terenów zielonych. Plac zabaw, parkowe ławki czy inne obiekty tej infrastruktury muszą być czyste, aby móc z nich bezpiecznie i wygodnie korzystać. Zadbamy także o ten aspekt, a ponadto opróżnimy kosze na śmieci, latem będziemy kosić trawnik i przycinać krzewy, a zimą odśnieżamy chodniki i ścieżki.

Usługi sprzątania wspólnot mieszkaniowych

Wśród szerokiego zakresu konkretnych prac, jakie świadczymy w ramach usługi sprzątania wspólnot mieszkaniowych, między innymi:

zamiatamy i myjemy klatki schodowe,
myjemy drzwi i szyby w drzwiach wejściowych,
myjemy okna na klatkach i przeszklenia,
usuwamy zabrudzenia ze ścian,
zamiatamy i myjemy windy,
zamiatamy i myjemy piwnice i garaże podziemne,
doczyszczamy posadzki,
pierzemy elementy tapicerowane,
sprzątamy drogi wewnętrzne i dojazdowe, chodniki, ławki i inne obiekty małej infrastruktury,
sprzątamy i porządkujemy tereny zielone,
kosimy, grabimy, usuwamy śmieci, liście,
opróżniamy rozstawione na osiedlu kosze,
wykonujemy inne, ustalone zadania.

Pełen zakres prac we wspólnocie mieszkaniowe ustalany jest indywidualnie, ponieważ potrzeby każdego budynku wielorodzinnego są inne. Właśnie dlatego, poza typowymi pracami, wymienionymi powyżej, oferujemy szeroki zakres usług dodatkowych.

Profesjonalne sprzątanie budynków zarządzanych przez wspólnoty mieszkaniowe

Każda sprawnie zarządzana wspólnota mieszkaniowa zdaje sobie sprawę z faktu, że czystość terenów wspólnych ma kluczowe znaczenie dla estetyki, komfortu użytkowania i bezpieczeństwa mieszkańców. Powierzając zadanie utrzymania czystości profesjonalnej firmie sprzątającej, wspólnota zdejmuje ze swoich barków część odpowiedzialności za ład i porządek w częściach wspólnych na terenie osiedla. Wybierz nasze usługi, zdejmij go z siebie, a my zadbamy o czystość, jakiej oczekujesz.

Wykwalifikowany serwis

Nasz wykwalifikowany serwis sprzątający, posiadający bogate doświadczenie i wyposażony we wszystkie potrzebne narzędzia i środki, wykona wszelkie prace związane z utrzymaniem czystości w częściach wspólnych na terenie budynków mieszkalnych i terenach przynależących.

Skontaktuj się z nami i zamów utrzymanie czystości

Swoją ofertę kierujemy do zarządów wspólnot mieszkaniowych. Sprzątamy w blokach i kamienicach, a także na terenach zewnętrznych utwardzonych i zielonych. Skontaktuj się z nami, porozmawiaj o potrzebach, a przygotujemy wycenę.

KALKULATOR KOSZTÓW
Bądź częścią tysięcy zadowolonych klientów.    * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Perfect Cleaning spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, adres: Młynarska 48, 01-171 Warszawa, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email.

    Zatwierdź formularz, a my napiszemy ile kosztuje wybrana przez Ciebie usługa.