Sprzątanie Wrocław

Poszukujesz profesjonalnych usług sprzątania dla swojej firmy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

Zleć nam jednorazowe sprzątanie lub stałą opiekę nad czystością w Twojej firmie.

Nasz doświadczony personel zajmie się porządkami. Od lat działamy we Wrocławiu.

Gwarantujemy nienaganną czystość, której oczekujesz.

Perfect Cleaning — Profesjonalna firma sprzątająca we Wrocławiu

Chcesz pokazać się gościom, odwiedzającym Twoją firmę, z jak najlepszej strony? Czystość w miejscu pracy to wizytówka Twojej firmy, dlatego warto o nią zadbać. Ponadto porządek ułatwia organizację pracy i zwiększa komfort jej wykonywania. Dlatego zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży i profesjonalne usługi sprzątania.

Jako firma z dużym doświadczeniem, dla której sprzątanie nie jest tylko formą działalności, ale pasją ukierunkowaną na zadowolenie klienta i zwiększanie swojej pozycji na rynku, świadczymy fachowe usługi, używając najlepszych środków czystości, narzędzi i technik. Nasze usługi sprzątania kierujemy do klientów biznesowych w całej Polsce, w tym we Wrocławiu.

Skontaktuj się z nami

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Perfect Cleaning spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, adres: Młynarska 48, 01-171 Warszawa, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email.

  Firma sprzątająca Wrocław

  Chcesz zlecić sprzątanie swojej firmy raz w miesiącu? A może właśnie przeprowadzałaś remont i potrzebujesz profesjonalnego czyszczenia? Nasz serwis odpowie na Twoje potrzeby. Zarówno wtedy, kiedy raz na jakiś czas posprzątać budynek, jak i wtedy, gdy trzeb gruntownie posprzątać po remoncie. Z dużą werwą do pracy podejmiemy się jednorazowego sprzątania, ale nie tylko.

  Tworząc nasz biznes, chcieliśmy odpowiedzieć na potrzebę wielu firm, które potrzebują stałej obecności pracowników sprzątających, niejednokrotnie przez 24h na dobę. Jeśli reprezentujesz jedną z nich, zgłoś się do nas. Opracujemy profesjonalny plan sprzątania w Twojej firmie. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli i administratorów biur, sklepów i galerii handlowych, a także zarządców budynków przemysłowych, hal magazynowych, budynków administracji i użyteczności publicznej, szkół, placówek medycznych, a nawet terenów zielonych. Na terenie Wrocławia oferujemy także usługi sprzątania dla wspólnot mieszkaniowych, obiektów sportowo-rekreacyjnych i innych obiektów kulturalno-rozrywkowych.

  Z jakich usług sprzątania możesz skorzystać na terenie Wrocławia?

  Wrocław, jako stolica dolnego śląska to duże i aktywne miasto. Atrakcyjne położenie, dostęp do dróg i środków transportu zachęca inwestorów z różnych stron świata do prowadzenia tu swoich interesów. Dlatego jesteśmy obecni tu w wielu biurach, ale nie tylko. Galerie handlowe, obiekty rekreacyjne, sklepy, lokale usługowe, a nawet urzędy, instytucje finansowe i obiekty zewnętrzne. Wszędzie tam, możesz spotkać naszych doświadczonych i solidnych pracowników, z których udziałem wykonujemy profesjonalne usługi sprzątania, w tym:

  odkurzanie mebli,
  odkurzanie podłóg,
  mycie okien, podłóg, ścian i innych powierzchni,
  pranie wykładzin i tapicerek,
  mycie wind i schodów,
  utrzymanie czystości w korytarzach i węzłach sanitarnych,
  mycie szaf i sprzętów przeciwpożarowych,
  czyszczenie bram wjazdowych,
  czyszczenie dróg dojazdowych i parkingów,
  czyszczenie elementów konstrukcyjnych budynku.

  Ponadto wykonujemy usługi dla zarządów miejskich, dróg i osiedli, w tym:

  porządkowanie terenów zewnętrznych, takich jak place zabaw, czy siłownie plenerowe,
  sprzątanie obiektów rekreacyjno-sportowych,
  utrzymanie czystości ulic i chodników.

  Profesjonalne sprzątanie biur we Wrocławiu

  Liczba metrów kwadratowych powierzchni biurowych we Wrocławiu stale się powiększa, choć już w 2020 roku, jak podaje CBRE (jedna z największych firm doradczych w zakresie budowy nieruchomości komercyjnych) w stolicy Dolnego Śląska znajdowało się 1,3 mln m2 powierzchni biurowej. Przekłada się to na zapotrzebowanie na profesjonalne usługi sprzątania biur. Dlatego każdego dnia, także nasze serwisy sprzątają tysiące metrów kwadratowych we Wrocławiu. Jeśli potrzebujesz stałej opieki nad swoim biurem w zakresie utrzymania czystości, skontaktuj się z nami.

  Serwis sprzątający hale i obiekty przemysłowe

  Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy to jedno z głównych zadań w celu realizacji przepisów BHP. Chociaż to tylko jeden z powodów, dla których warto zadbać o ten aspekt w halach i obiektach przemysłowych. Jeżeli zarządzasz firmą produkcyjną we Wrocławiu, produkujesz żywność, chemię, czy cokolwiek innego, możesz liczyć na nasze wsparcie w zakresie utrzymania porządku.

  Pracowników naszego serwisu zawsze wyposażamy w narzędzia niezbędne do pracy w określonych warunkach, w tym specjalistyczny sprzęt, detergenty i odzież ochronną, a jeśli jest to wymagane, delegujemy tylko takie osoby, które mają wykonane potrzebne badania. Dlatego, jeśli działasz w branży, która wymaga, chociażby badań sanitarno-epidemiologicznych, możesz skorzystać z naszych usług.

  Prace porządkowe i sprzątanie terenów zewnętrznych

  W Perfect Cleaning nie ograniczamy się tylko do sprzątania pomieszczeń wewnątrz budynków, ale wychodzimy także na zewnątrz. Oferujemy sprzątanie terenów zewnętrznych komercyjnych i publicznych. Sprzątamy takie miejsca jak parkingi, podjazdy czy ulice i chodniki. Ponadto dbamy o porządek na skwerach i w parkach. Porządkujemy place zabaw i siłownie zewnętrzne, a także obiekty sportowe takie jak boiska czy korty tenisowe. Robimy to wszystko, zachowując najwyższą ostrożność i nie utrudniając poruszania się po nich użytkownikom.

  Kompleksowe usługi sprzątania dla sklepów i galerii handlowych z Wrocławia

  Czystość i porządek sprawiają, że zakupy stają się przyjemne, a większe zadowolenie klientów przekłada się pośrednio na zyski firm. Wrocław liczy przeszło 600 tysięcy mieszkańców, z których duża część robi zakupy w kilkunastu większych i kilkunastu mniejszych centrach handlowych. Dobrze wiemy, jak utrzymanie porządku w takich obiektach przekłada się na ich odwiedziny, a co za tym idzie wyniki finansowe najemców. W takich centrach należy dbać nie tylko o czystość na pasażach czy w łazienkach, ale także o czystość okien, mebli w częściach wspólnych czy sprzętów przeciwpożarowych. Nasza profesjonalna ekipa sprzątająca, zawsze przeszkolona, według ściśle określonego, przygotowanego wcześniej planu, zadba o każdy szczegół. Czyścimy także schody ruchome, windy, a nawet podziemne parkingi.

  Sprzątanie garaży podziemnych we Wrocławiu

  Jak wiele jest firm, które podejmują się sprzątania podziemnych garaży we Wrocławiu? Nie wiemy, ale jesteśmy jedną z nich. Mamy doświadczenie w pracy w miejscach o podwyższonym stężeniu spalin, przy poruszających się pojazdach i o podwyższonym ryzyku wypadków. Wiemy, w jaki sposób realizować powierzone nam zadania, aby nie zagrażały bezpieczeństwu innych, ani naszym pracownikom. Zabezpieczamy sprzątane miejsca i oznaczamy w czytelny sposób prowadzone na nich prace. Dbamy o to, aby sprzątanie garaży podziemnych odbywało się bezpiecznie.

  Profesjonalne usługi sprzątania obiektów sportowo-rekreacyjnych

  Jako nieliczna z firm, oferujących profesjonalne sprzątanie we Wrocławiu, porządkujemy hale sportowe, obiekty rekreacyjne, siłownie i kluby fitness. Stosujemy przy tym profesjonalne narzędzia i detergenty. Szkolimy naszych pracowników z poruszania się po tego typu obiektach w trosce o bezpieczeństwo ich i Twoich klientów.

  Sprzątamy we Wrocławiu i okolicach

  Perfect Cleaning powstało w Warszawie, ale nasze usługi kierujemy do klientów z różnych miast w Polsce. Sprzątamy we Wrocławiu i okolicach. Swoją ofertę kierujemy do klientów, którzy prowadzą różne biznesy w stolicy Dolnego Śląska i na jej obrzeżach. Jesteśmy obecni w:

  biurach,
  magazynach,
  zakładach przemysłowych,
  instytucjach finansowych,
  centrach handlowych i sklepach,
  obiektach sportowo-rekreacyjnych,
  i wielu innych miejscach.

  Każde sprzątanie zrealizujemy z najwyższą starannością, tak abyś, jako zarządca obiektu, nie miał się czego wstydzić.

  Jesteśmy odpowiedzialni i posiadamy polisę OC

  Zdajemy sobie sprawę, że pomimo najwyższej staranności mogą się zdarzyć jakieś wypadki. Nie chcemy ich, ale wiemy, że czasem wystarczy chwila nieuwagi, by zniszczyć coś cennego. Dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za naszą pracę i naszych ludzi. Posiadamy polisę ubezpieczeniową na 2 mln złotych, dzięki której masz pewność, że będziemy wypłacalni w przypadku jakichkolwiek strat, dokonanych przez naszych pracowników.

  Zamów wycenę, sprawdź i pozwól nam działać

  Jeśli zależy Ci na tym, aby w Twojej firmie zlokalizowanej na terenie Wrocławia było czysto, skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że zapewniamy szeroki zakres usług w tym kompleksowe sprzątanie na jednorazowe zlecenie, jak i regularny serwis sprzątający niemal każdego obiektu. Do każdego zadania podchodzimy w indywidualny sposób, opracowujemy plan zadań i delegujemy dobranych pracowników. Dbamy o to, aby nasze usługi porządkowe były najwyższej jakości.

  W naszej pracy używamy profesjonalnych środków czystości i sprzętu. Szkolimy pracowników i wyposażamy ich w niezbędną do realizacji zadań wiedzę i narzędzia, a wszystko po to, abyś był zadowolony z wykonanej usługi.

  Zamów bezpłatną wycenę i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

  Skontaktuj się z nami:
   * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Perfect Cleaning spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, adres: Młynarska 48, 01-171 Warszawa, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email.

   Zatwierdź formularz, a my napiszemy ile kosztuje wybrana przez Ciebie usługa.