Sprzątanie biur Warszawa

Szukasz profesjonalnego serwisu sprzątającego do swojego biura w Warszawie? Zależy Ci na kompleksowej usłudze, w ramach której serwis obejmie stałą opieką pomieszczenia biurowe w Twoim budynku? Zależy Ci na regularnym, codziennym sprzątaniu i utrzymaniu czystości? W takim razie postaw na Perfect Cleaning.

Perfect Cleaning — profesjonalny serwis sprzątający biura w Warszawie

Nasza firma Perfect Cleaning to profesjonalny serwis sprzątający, który rozwijamy od 2003 roku. Pomagamy utrzymać czystość w biurach w Warszawie i w całej Polsce, choć to tylko jedna z wielu usług, jakie znajdziesz w naszej ofercie. W ramach sprzątania biura utrzymujemy porządek we wszystkich wskazanych przez Ciebie pomieszczeniach i miejscach. Robimy to, używając specjalistycznego sprzętu i sprawdzonych środków czystości. Jednocześnie posługujemy się fachową wiedzą i używamy sprawdzonych technik, które praktykujemy od wielu lat.

Jak wygląda sprzątanie biur Warszawa

Doświadczenie, wysoka jakość i korzystne ceny to cechy, które wyróżniają naszą firmę sprzątającą na tle konkurencji. Dla nas sprzątanie powierzchni biurowych to coś więcej niż zamiatanie i mycie podłóg. Przeszło 20 lat działalności naszej firmy, ciągłym rozwoju umiejętności, poszerzaniu wiedzy i oferty, świadczy o pasji, z jaką podchodzimy do naszej pracy. Do każdego sprzątania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, a co najważniejsze, zawsze jesteśmy przygotowani.

Jak działamy

Jeśli postanowisz nam zlecić sprzątanie biura w Warszawie, to możesz liczyć na pełen profesjonalizm i zadowolenie z efektów, a wszystko dlatego, że do sprzątania Twojego biura podejdziemy indywidualnie. Najpierw zapoznamy się z jego specyfiką i Twoimi potrzebami, potem przygotujemy plan działania, wybierzemy i przeszkolimy pracowników, wyposażymy ich w niezbędne narzędzia pracy, środki czystości i środki ochrony i z dbałością przystąpimy do sprzątania według ściśle ustalonego planu.

W jakich godzinach pracujemy

Sposób, w jaki wykonujemy pracę, jest różny. W jednych biurach jesteśmy obecni tylko 3 razy w tygodniu, podczas gdy w innych aż 7 dni w tygodniu, dbając o czystość zarówno w godzinach pracy biura, jak i poza nimi. Wszystko zależy od Ciebie. Jesteśmy otwarci na współpracę w dowolnym wymiarze godzin, dostosowując nasze działania tak, aby jak najmniej kolidowały z pracą biura.

Jak dobieramy pracowników

Musisz wiedzieć, że nasz personel nie jest dobierany przypadkowo. Nasza sprawna kadra zarządzająca, dobiera pracowników, którzy są odpowiednio wykwalifikowani, mają wiedzę o tym, jak poruszać się po pomieszczeniach biurowych i na które elementy zwracać szczególną uwagę. Dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a Ty zyskujesz czyste i zadbane biuro.

W ramach szerokiego zakresu czynności, jakie wykonujemy każdego dnia, sprzątamy pomieszczenia biurowe w Warszawie, a w tym powierzchnie typu:

open space,
stanowiska pracy i gabinety,
sale konferencyjne,
korytarze,
klatki schodowe,
toalety,
i pomieszczenia socjalne.

Każde pomieszczenie sprzątamy tak, aby pracowało się w nim przyjemnie i efektywnie. Dobieramy odpowiednią częstotliwość, godziny i czas pracy w taki sposób, aby nie przeszkadzać w codziennej pracy biura. Podczas sprzątania w Państwa biurze w Warszawie, w ramach wykonywanej usługi, oferujemy:

wycieranie powierzchni z kurzu i usuwanie zabrudzeń,
odkurzanie,
opróżnianie koszy na śmieci,
mycie podłóg i ścian,
mycie okien i drzwi,
pranie wykładzin i dywanów,
pranie wykładzin i dywanów,
czyszczenie toalet i łazienek.

Na życzenie klienta świadczymy usługi sprzątania, które wychodzą poza standardowy zakres, a wszystko po to, aby żadne z dostępnych miejsc w biurze nie zostało pominięte.

Postaw na sprzątanie biura w Warszawie przez Perfect Cleaning

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto współpracować z naszą firmą, to zwróć uwagę, że jako firma z wieloletnim doświadczeniem w sprzątaniu biur, o ugruntowanej pozycji na rynku, sprzątamy:

precyzyjnie — Dbamy o każdy detal i dokładnie czyścimy każdą powierzchnię.
szybko — Zlecenia zawsze wykonujemy w ustalonym czasie.
uczciwie — Opracowujemy plan pracy, dzięki czemu zawsze wiesz, czego możesz od nas oczekiwać.
profesjonalnie — W naszej pracy używamy wysokiej jakości środków czyszczących i narzędzi

Sprzątanie biur w Warszawie z gwarancją

Chociaż podczas pracy zachowujemy wszelkie środki ostrożności, to doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wypadki zdarzają się każdemu. Straty z przypadkowego uszkodzenia sprzętu biurowego mogą sięgać kilkunastu tysięcy złotych, dlatego też jesteśmy odpowiedzialni i mamy ubezpieczenia na kwotę wielokrotnie wyższą, bo aż 2 mln złotych. Dzięki temu masz gwarancję naszej wypłacalności w sytuacji ewentualnie poniesionej straty z winy naszego pracownika.

Komu oferujemy sprzątanie biur w Warszawie

Sprzątamy małe i duże biura w Warszawie, które mają kilka, kilkadziesiąt, a czasem nawet kilkaset pomieszczeń. Dysponujemy bogatym zapleczem i pracownikami, którzy doskonale radzą sobie z utrzymaniem czystości w każdym biurze. Świadczymy w ten sposób usługi wysokiej jakości, zapewniając:

skuteczność i bezpieczeństwo,
elastyczne terminy sprzątania,
jednorazową lub stałą współpracę,
profesjonalizm.

Używamy skutecznych środków czystości i profesjonalnych narzędzi. Każdego dnia sprzątamy tysiące metrów kwadratowych powierzchni biurowych w Warszawie i całej Polsce.

Cennik usług

Ceny za sprzątanie biur w Warszawie zależą od wielu czynników, począwszy od wielkości i rodzaju powierzchni, jak i konkretnych usług, których od nas oczekujesz. Możesz mieć jednak pewność, że są uczciwe. Jeśli chcesz poznać koszt pracy wykonywanej w Twoim biurze w zakresie utrzymania porządku i czystości, skontaktuj się z nami.

Zamów profesjonalne sprzątanie biura w Warszawie

Czyste biuro to wizytówka każdej firmy. Zwłaszcza jeśli przyjmujesz w nim gości z zewnątrz. Dzięki naszej współpracy ta wizytówka może wyglądać bardzo zachęcająco. Postaw na jedną z nielicznych firm w Warszawie, która oferuje tak szeroki zakres usług porządkowych, a przy tym posiada wysokiej jakości sprzęt, wykwalifikowany personel i sprawdzone, niezbędne środki czystości i pozwól nam zadbać o czystość powierzchni w Twoim biurze.

Wypełnij formularz, napisz i zamów kontakt telefoniczny lub zadzwoń. Przeprowadzimy analizę potrzeb Twojej firmy i zaproponujemy Ci najkorzystniejsze metody wykonania usługi sprzątania.

Skontaktuj się z nami:
    * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Perfect Cleaning spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, adres: Młynarska 48, 01-171 Warszawa, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email.

    Zatwierdź formularz, a my napiszemy ile kosztuje wybrana przez Ciebie usługa.