Sprzątanie magazynów

Skontaktuj się z namiwypełnij formularz, oddzwonimy

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Perfect Cleaning spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, adres: Młynarska 48, 01-171 Warszawa, informacji o charakterze marketingowym dotyczących produktów i usług z oferty Spółki, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych z wykorzystaniem podanego w formularzu numeru telefonu lub adresu email....więcej

  Sprzątanie magazynów i hal magazynowych – zakres prac

  Sprzątanie powierzchni magazynowych

  Sprzątanie powierzchni magazynowych

  W zakres prac, jakie wykonujemy na co dzień, wchodzi zamiatanie, odkurzanie i mycie posadzki pomiędzy i pod regałami, ale oferujemy też odkurzanie i mycie regałów, szaf i półek magazynowych oraz pozostałych elementów wyposażenia.

  Sprzątanie toalet i pomieszczeń gospodarczych

  Sprzątanie toalet
  i pomieszczeń gospodarczych

  Magazyn to także pomieszczenia socjalne i toalety. Dbamy o ich czystość i higienę. Czyścimy i dezynfekujemy elementy sanitariatów, uzupełniamy środki higieny osobistej, opróżniamy kosze i dbamy o ogólną czystość powierzchni użytkowych.

  Sprzątanie pod rampami

  Sprzątanie pod rampami

  W miejscach rozładunku i załadunku zawsze dużo się dzieje i zbiera się sporo śmieci. Odłamki kartonów, kawałki folii czy wypełnień potrafią dostać się w różne zakamarki i źle wpływać na wygląd otoczenia. Ekipa Perfect Cleaning zajmuje się ich usuwaniem.

  Porządkowanie terenów zewnętrznych

  Porządkowanie terenów zewnętrznych

  Sprzątamy także tereny wokół hal magazynowych. Czystość parkingu, chodników czy dróg ma kluczowe znaczenie dla sprawnego poruszania się pojazdów i osób. Czysty teren na zewnątrz ułatwia komunikację i wpływa na ogólny wizerunek firmy.

  Uzyskaj bezpłatną wycenę

  Jak sprzątamy magazyny?

  Podczas sprzątania magazynów przykładamy dużą uwagę do detali. Nasi doświadczeni i przeszkoleni pracownicy z największą starannością dbają o czystość wszystkich elementów wyposażenia i powierzchni użytkowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu. Utrzymanie czystości w magazynie to podstawa bezpiecznej i wydajnej pracy jego pracowników. Dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie.

  Do naszych codziennych zadań należy m.in.:

  • zamiatanie i odkurzanie,
  • maszynowe mycie posadzki,
  • odkurzanie i mycie regałów,
  • dezynfekcja powierzchni,
  • opróżnianie koszy,
  • uzupełnianie środków higieny,
  • usuwanie śmieci z terenów zewnętrznych.

  Oferujemy kompleksowe sprzątanie hal magazynowych obejmujące wszelkie pomieszczenia i meble do przechowywania, a także elementy infrastruktury technicznej jak tablice informacyjne, elementy odblaskowe, czy urządzenia gaśnicze. Sprzątamy także pomieszczenia socjalne, techniczne i tereny zewnętrzne. Nasza doświadczona ekipa wykorzystuje do tego wysokiej jakości sprzęt i akcesoria.

  Podczas codziennego sprzątania magazynów:

  • używamy skutecznych i bezpiecznych środków czystości,
  • używamy profesjonalnych sprzętów (odkurzaczy przemysłowych i piorących, myjek ciśnieniowych i parowych, mopów),
  • używamy niezbędnych akcesoriów,
  • dopasowujemy częstotliwość sprzątania do intensywności użytkowania pomieszczeń,
  • wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie.

  Kompleksowe sprzątanie magazynów z Perfect Cleaning

  Oferujemy dogodną formę współpracy

  Oferujemy dogodną formę współpracy

  Czystość i porządek w magazynie wymaga codziennego sprzątania. Nie wystarczy zamiatanie raz w tygodniu, dlatego oferujemy Ci stałą formę współpracy. Podpisując z nami umowę, zyskasz ekipę sprzątającą, która będzie stale obecna w Twoim magazynie i zadba o jego czystość. Chyba że codzienne sprzątanie wykonujesz we własnym zakresie, a wsparcie profesjonalistów jest Ci potrzebne okazjonalnie.

  Pomożemy Ci jednorazowo podczas sprzątania po przebudowie lub remoncie magazynu albo po innych wydarzeniach, po których konieczne jest specjalistyczne czyszczenie.

  Oferujemy indywidualny zakres prac

  Oferujemy indywidualny zakres prac

  Każda hala magazynowa musi być dopasowana do rodzaju przechowywanych w niej materiałów i produktów, a przez to także inaczej zbudowana. Dlatego oferujemy indywidualny zakres prac i dostosowany do specyfiki branży i warunków technicznych.

  Oferujemy też elastyczny harmonogram prac. Możemy być obecni w magazynie w ciągu dnia podczas obecności Twoich pracowników i realizować swoje zadania jak najbardziej dyskretnie, a możemy sprzątać także po godzinach pracy Twojego magazynu. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i preferencji. Dostosujemy się do nich.

  Pracujemy odpowiedzialnie - mamy ubezpieczenie

  Pracujemy odpowiedzialnie - mamy ubezpieczenie

  Sprzątanie magazynu powinno przebiegać starannie i efektywnie, a zarazem bezinwazyjnie dla pomieszczeń i osób, które w nim przebywają oraz towarów, jakie są w nim przechowywane. Dlatego realizujemy swoją pracę zachowując wysokie standardy.

  Jesteśmy odpowiedzialni za to, co robimy i chociaż pracujemy z największą ostrożnością, to wiemy, że mogą się zdarzyć różne wypadki. Dlatego jesteśmy ubezpieczeni na 2 mln złotych — to dla Ciebie gwarancja, że pokryjemy ewentualne straty, wyrządzone przez naszych pracowników. Czy potrzebujesz czegoś więcej?

  Sprzątamy hale magazynowe o różnej powierzchni

  Sprzątamy hale magazynowe o różnej powierzchni

  W Perfect Cleaning podejmujemy się każdego sprzątania. Jeśli zależy Ci na tym, aby w Twoim magazynie panował porządek i były zachowane najwyższe standardy czystości, które wpływają na efektywność pracy i utrzymanie przechowywanych towarów w nienagannym stanie, zamów nasze usługi.

  Sprzątamy małe i duże magazyny. Każdego dnia nasi pracownicy skutecznie czyszczą tysiące metrów kwadratowych powierzchni tego typu. Wykonujemy standardowe usługi obejmujące codzienne utrzymanie porządku, ale kiedy trzeba, wychodzimy też poza nie.

  Najczęściej zadawane pytania

  Jak sprzątać magazyn?

  Sprzątanie magazynu najlepiej zacząć od usunięcia niepotrzebnych przedmiotów i odpadów, a następnie zetrzeć kurze z powierzchni mebli i sprzętu magazynowego, odkurzyć lub zamieść podłogi, a kiedy trzeba wyczyścić je maszynowo. Nie można też zapominać o czystości toalet, pomieszczeń socjalnych i technicznych.

  Jak usprawnić sprzątanie magazynów?

  Aby usprawnić sprzątanie magazynów, dobrym pomysłem jest opracowanie harmonogramu sprzątania, obejmujące zakres czynności koniecznych do utrzymania porządku. Warto także inwestować w nowoczesne urządzenia sprzątające, przeprowadzać regularne szkolenia dla personelu, wprowadzić system kontroli jakości i stosować specjalistyczne środki czyszczące dostosowane do specyfiki magazynu.

  Ile kosztuje sprzątanie magazynów?

  Koszt sprzątania magazynów zależy od wielu czynników, takich jak wielkość powierzchni magazynu, stopień zanieczyszczenia, częstotliwość czyszczenia i zakres prac, jakie należy wykonać. Aby uzyskać szczegółową wycenę, skontaktuj się z nami. Zaproponujemy Ci najbardziej korzystne finansowo rozwiązania.

  Czym myć regały magazynowe?

  Regały magazynowe można czyścić przy użyciu łagodnego detergentu i miękkiej ściereczki lub gąbki. Detergent musi być dostosowane do materiału, z jakiego wykonany jest regał. Większość regałów wykonana jest ze stali ocynkowanej lub innego lakierowanego metalu. Dlatego ważne jest unikanie agresywnych środków czyszczących, które mogą uszkodzić ich powierzchnię.

  Jak często czyścić kanały wentylacji w magazynie?

  Częstotliwość czyszczenia kanałów wentylacji w magazynie zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj działalności, stopień zanieczyszczenia powietrza i wytyczne producenta. Zalecamy przeprowadzanie regularnych inspekcji i czyszczenie kanałów wentylacji zgodnie z zaleceniami specjalisty COWiG (HVAC).

  Jakie są metody czyszczenia wentylacji?

  Istnieje kilka metod czyszczenia kanałów wentylacyjnych. Dwie najpopularniejsze to czyszczenie za pomocą szczotek obrotowych i sprężonego powietrza oraz za pomocą pary lub środków chemicznych. Wybór odpowiedniej metody zależy od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia. Najlepiej skonsultować go z profesjonalistą.

  Jak utrzymać otoczenie w czystości?