Sprzątanie terenów zielonych – utrzymujemy naturalny porządek

Utrzymanie i pielęgnacja terenów zielonych zalicza się do najbardziej uniwersalnych usług sprzątających świadczonych przez naszą firmę. Możesz z niej skorzystać jako osoba indywidualna, firma, spółdzielnia albo wspólnota mieszkania, instytucja publiczna lub inny podmiot, jeśli chcesz mieć gwarancję, że teren zielony znajduje się pod właściwą opieką. Zadbana roślinność sprawia, że dane miejsce jest lepiej postrzegane, a przebywanie w nim staje się przyjemniejsze. Profesjonalne sprzątanie terenów zielonych to inwestycja, która się opłaca.

Usługa obejmuje m.in.:

koszenie trawy,

strzyżenie roślin,

grabienie liści,

nawożenie,

usuwanie śmieci.

Skontaktuj się z naszą firmą sprzątającą, jeśli chcesz zlecić utrzymanie terenów zielonych w idealnym stanie na osiedlu, wokół firmy, na posesji obok domu, w parku, przy skwerze czy wokół placu zabaw. Możesz liczyć na wsparcie wszędzie tam, gdzie niezbędna jest fachowa pielęgnacja naturalnych elementów infrastruktury zewnętrznej. Zlecając nam usługi sprzątające, skutecznie troszczysz się o teren, którym zarządzasz, a tym samym dbasz o komfort jego użytkowników – mieszkańców, pracowników, interesantów, przechodniów lub innych osób przebywających w jego obrębie.

Utrzymanie i obsadzanie roślinności

Nasza firma sprzątająca opiekuje się trawnikami, krzewami, drzewami i innymi roślinami na wskazanym terenie. Obsadzamy, nawozimy, podlewamy, przycinamy, przesadzamy – robimy wszystko, co niezbędne, żeby zielona przestrzeń była zachęcająca dla każdego.

Stała opieka nad terenami zielonymi

Usługi sprzątające obejmują całosezonowe utrzymywanie roślinności, którą nasza firma pielęgnuje na każdym etapie rozwoju. Projektujemy, tworzymy i zasiewamy zielone przestrzenie z uwzględnieniem specyfiki i potrzeb danego miejsca.

Sprzątanie terenów zielonych o dowolnej wielkości

Przydomowe działki, osiedlowe place i skwery czy rozległe tereny parkowe – możesz powierzyć nam opiekę nad wskazanym obszarem niezależnie od jego powierzchni i przeznaczenia.

Bezpieczeństwo i ekologia

Stosujemy środki, narzędzia i urządzenia przyjazne otoczeniu oraz bezpieczne zarówno dla zdrowia, jak i roślinności. Zadzwoń lub napisz do nas i pozwól specjalistom zadbać o dobrostan terenów zielonych!